Traffic-Rent - wynajem samochodów - wypożyczalnia aut Kraków

SZANOWNI KLIENCI !

Wypożyczalnia samochodów w Krakowie "Traffic rent", oferująca wynajem samochodów w Krakowie, istnieje nieprzerwanie od roku 1997 - jesteśmy firmą z tradycjami. Mamy nadzieję, że fakt długiej i nieprzerwanej obecności na rynku firmy, oferującej usługi wynajmu aut będzie miał istotne znaczenie dla Państwa przy wyborze tego typu usługi spośród wielu innych firm istniejących na rynku.

Terenem działania Firmy dla podstawień i zwrotów aut jest obszar całej Polski. Wypożyczalnia samochodów "Traffic rent" obsługuje w szczególności Kraków, Katowice, Rzeszów, Wrocław, Warszawę. Oferujemy wynajem samochodów w Krakowie oraz lotnisku Balice, jak i na wszystkich pozostałych lotniskach w kraju, hotelach, adresach prywatnych oraz innych miejscach - na żądanie Klienta.

Szeroki zakres usług dodatkowych (m.in. zestawy do nawigacji satelitarnej) zapewni wszystko to, co jest konieczne przy wynajmie samochodu.

 

Kraków tania wypożyczalnia samochodów

Rzetelność, niezawodność - to normy w naszej Firmie. Procedura wynajmu auta w naszej wypożyczalni samochodów oraz jej zasady i warunki są proste, szybkie i w pełni zrozumiale dla Klienta. Oferujemy do wypożyczenia samochody osobowe uznanych marek: Honda, Toyota, Mitsubishi, Volkswagen, Ford, Renault, Chrysler, JEEP. W naszej ofercie są także samochody typu minivany dla 7 osób takich marek jak: Chrysler Voyager, Dodge Grand Caravan, Renault Traffic. Wynajmujemy samochody z automatyczną i manualna skrzynią biegów. Wynajmujemy też grupę aut sportowych, jak na przykład to na zdjęciu powyżej. Dla Klientów o mniejszych wymaganiach oferujemy specjalną grupę tanich samochodów do wypożyczenia typu "Stare i tanie". Aby wynająć samochód, należy dokonać rezerwacji w Krakowie, podając gdzie samochód ma zostać podstawiony (np. Balice) a określenie miejsca zwrotu należy do klienta. W naszej wypożyczalni samochodów Klient decyduje o takich kwestiach.

Oczywiście wszystkie wynajmowane auta są w perfekcyjnej kondycji zarówno technicznej, jak i wizualnej. Ale to już od dawna traktujemy jako standard. Naszym celem jest, aby wypożyczalnia samochodów w Krakowie kojarzyła się Państwu z naszą Firmą.

Satysfakcja Klienta jest dla nas największą nagrodą!

 

Wypożycz auto Kraków

Niezależnie od tego, czy szukasz firmy wypożyczalni samochodów w Krakowie, potrzebujesz auta aby dotrzeć na lotnisko Balice, czy też na krótką podróż służbową na trasie Kraków-Łódź-Kraków, jedna rzecz na pewno jest dla Ciebie ważna - szukasz Firmy, która spełni Twoje oczekiwania w zakresie wynajmu aut w 100%.

 

Wybierz "Traffic-rent"- satysfakcja gwarantowana.

 

U nas:
 

Car for ren Kraków

Car rental Kraków

Rent car Kraków

Tania wypożyczalnia samochodów w Krakowie

Wynajem aut Kraków

Wynajem samochodów w Krakowie

Wypożycz auto Kraków

Wypożyczalnia aut lotnisko Kraków

Wypożyczalnia samochodów Kraków

Lotnisko Kraków wynajem aut